W ogniu pytań w ZET Gold. Gościem jest Włodzimierz Zientarski

W ogniu pytań w ZET Gold. Gościem jest Włodzimierz Zientarski EAST NEWS

W kolejnym odcinku "W ogniu pytań" u Mirka Szczepanika gościł Włodzimierz Zientarski, znany dziennikarz motoryzacyjny.

"W ogniu pytań" w ZET Gold goście odpowiadają na serię niespodziewanych, zaskakujących i często zabawnych pytań prowadzącego. W tym odcinku gość programu powiedział m.in. że nadal wierzy w świętego Mikołaja, zadał pytanie, jakiego do tej pory nie zadał żaden dziennikarz, i zdradził też, jak powinno podrywać się kobietę.

"

Każda kobieta, to jest zupełnie inna kobieta. Każda ma swój charakter, styl i do tego trzeba dostosować sposób - dostosować go do obiektu. Trzeba wiedzieć, co można. Ale pamiętajcie, że jeśli podrywacie nachalnie, to nie poderwiecie! Ona musi zobaczyć, że jesteś kimś ciekawym, że można z tobą pogadać. To jest sposób na to, a nie tam "cześć mała, choć na lody!". Chociaż wiecie co, mogę pleść bzdury, bo to było za moich czasów a teraz to chyba jest inaczej... "

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobił Włodzimierz Zientarski, w jakie zwierzę mógłby się zamienić, i czy woli deszcz, czy śnieg - jesteście ciekawi? Posłuchajcie, jak na niespodziewane pytania Mirka Szczepanika odpowiadał znany polski dziennikarz motoryzacyjny.

Więcej: