Zdrowy sen – nasza specjalność!

Zdrowy sen – nasza specjalność! mat. prasowe

30 łóżek z wyjątkowymi materacami Sembella, koncerty, degustacja kawy i czekolady, liczne konkursy z nagrodami, strefa zabaw dla dzieci czy wieczorne seanse filmów niemych – to tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy na dwa nadchodzące, sierpniowe weekendy.

W dniach 12–14 oraz 19–22 sierpnia od piątku do niedzieli na terenie Manufaktury, w godzinach 10:00 – 21:30 chcemy porozmawiać o tym jak ważny w naszym życiu jest zdrowy sen. Czego potrzebujemy, żeby się odpowiednio wysypiać aby nasz organizm miał możliwość właściwe się zregenerować. Wspólnie przetestujemy materace Sembelli, pomożemy dobrać najodpowiedniejszy model dla każdego z naszych gości a wszyscy, którzy znajdą najlepiej dopasowany do nich materac będą mogli dokonać zakupu z rabatami nawet do 45 % zarówno na miejscu poprzez platformę e-sklep jak i w salonie Empir, który jest patronem wydarzenia.

Naszych gości poczęstujemy pyszną czekoladą i kawą, o której opowie Marek Robacha, wybitny znawca tematu. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, umożliwiającej relaks pośród letniej roślinności, będziemy rozmawiać o zdrowym śnie. Na miejscu na wszystkie pytania odpowiadać będzie fizjoterapeuta. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, które pod okiem animatorów będą ozdabiać poduszki oraz słuchać bajek czytanych przez łódzkich aktorów. W czasie wydarzenia warto też słuchać patrona wydarzenia Radia Zet Gold. W konkursach na antenie do wygrania będą wyjątkowe poduszki Memory oraz rezerwacje miejsc w baldachimach na wieczorne seanse. Wtedy to na ekranie zagoszczą m.in. obrazy Georges'a Mélièsa, Braci Lumière i Charlie’go Chaplina. Każdego dnia wieczorny czas umilą Wam wyjątkowe, klimatyczne koncerty łódzkich zespołów. Dla uczestników zagrają m.in. 2f Coverband, ŁDZ Jazz Quartet, Croissound czy Samokhin Band.

Czekamy na Was na rynku Manufaktury.

Więcej: