Zdrowe wakacje z akcją "Zadbaj o swoje serce"

Zdrowe wakacje z akcją "Zadbaj o swoje serce"

Już 21 sierpnia odbędzie się kolejna odsłona akcji "Zadbaj o swoje serce". W jej ramach miasteczko medyczne przez pięć kolejnych weekendów pojawiało się w różnych częściach Polski. Wkrótce zawita do kaliskiego CH Galeria Amber. Od godziny 10.00 do 18.00 na przybyłych czekać będą specjaliści, którzy zadbają o ich serca.

Akcja ma na celu ułatwienie dostępu do specjalistów z zakresu kardiologii, dietetyki oraz trenerów sportowych, a także wykonanie szeregu podstawowych badań profilaktycznych. Wszystko w trosce o najważniejszy organ ludzkiego ciała – serce. Osoby odwiedzające miasteczko medyczne, zlokalizowane w pasażu centrum handlowego, mogą nie tylko bezpłatnie, ale przede wszystkim „od ręki” skorzystać ze wszystkich aktywności, jakie przygotowali dla uczestników organizator oraz partnerzy projektu „Zadbaj o swoje serce”. 

W gabinecie EKG będzie można wykonać pełne, dwunastoodprowadzeniowe badanie, którego zapis będzie analizowany w dwóch niezależnych gabinetach lekarskich. W ramach stanowiska Badań i Pomiarów sprawdzimy poziom cholesterolu, glukozy, wysokość ciśnienia tętniczego oraz obliczymy wskaźnik BMI. W strefie dietetycznej specjaliści przeprowadzą analizę składu ciała oraz podpowiedzą, jaka dieta będzie odpowiednia dla naszego serca. A to nie koniec atrakcji. W Strefie Aktywnego Serca wykwalifikowany trener doradzi, jakie sporty można uprawiać w domowym zaciszu oraz jak rozpocząć wakacyjną przygodę ze sportem.

Głównym Partnerem akcji „Zadbaj o swoje serce” jest firma VP Valeant Sp. z o.o., Sp. j. odpowiedzialna za promocję marki Cardiopirin. Organizatorem projektu jest Telemedycyna Polska S.A. lider w zakresie teleopieki kardiologicznej w Polsce. W zakresie konsultacji dietetycznych projekt wspiera Naturhouse, lider światowy w zakresie reedukacji żywieniowej, a o dobrą formę uczestników projektu zadba Technogym – producent sprzętu sportowego i partner Strefy Aktywnego Serca.

21 sierpnia „zadbajowe” miasteczko zawita do CH Galeria Amber w Kaliszu – zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00.

#nabadaniazaprasza #cardiopirin #partnerstrategiczny #valeant #naturhouse #technogym #telemedycyna #ratujemyserca #opole #karolinka

Więcej: