Zawsze pier(w)si. Za nami Bieg Kobiet

Zawsze pier(w)si. Za nami Bieg Kobiet Radio ZET Gold

5 marca 2016 roku odbyła się wyjątkowa impreza biegowa w Świdnicy. Na mecie pojawiło się prawie 500 pań, które biegiem pokonywały swe słabości i przypominały jak ważna jest profilaktyka i wczesne wykrycie raka piersi.

Park Centralny w Świnicy był w ostatnią sobotę wypełniony fankami biegania paniami, które dopiero zaczynają z bieganiem swoją przygodę. Na mecie pojawiła się prawie 500 pań i... 20 panów! W biegu wzięły udział panie każdym wieku. W swojej kategorii wiekowej, na podium stanęła nawet kobieta w wieku 63 lat! Zawodnicy i zawodniczki musieli przebiec dwie pętle i pokonać około 5 km. Wszystkich uczestników dzielnie wspierali kibice ustawieni wokół trasy. Wśród biegnących najmłodsza uczestniczka miała 15 lat, a najstarsza 70 lat! Każdy z zawodników otrzymał na mecie pamiątkowy medal.

Każda z pań w ramach pakietu startowego otrzymała mnóstwo niespodzianek m.in.: różową koszulkę techniczną z napisem: ZAWSZE PIER(W)SI, e-book – poradnik „Co robić jak wykryję u siebie guza w piersi?", bon zakupowy oraz energetyczna przekąskę i wodę mineralną na ugaszenie pragnienia po biegu. Organizatorzy przygotowali także niespodzianki dla kibiców! Można było brał udział w udział w konkursie, w którym główną wygraną był piekarnik wartości 5 500 zł!

Bieg Kobiet w Świdnicy medialnie wspierało Radio ZET Gold!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z imprezy!

Więcej: