Zatrzymaj lato w Polanicy Zdroju razem z Radiem ZET Gold!

Zatrzymaj lato w Polanicy Zdroju razem z Radiem ZET Gold! mat. prasowe

Zatrzymaj lato w sobie! To hasło imprezy, która odbędzie się w najbliższą sobotę 3. września w Polanicy-Zdroju. Nie zabraknie także patrona medialnego imprezy - Radia ZET Gold, które przygotuje specjalną Letnią Strefę.

W sobotę w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym, rozpocznie się impreza, której głównym zadaniem będzie przeciwdziałanie przemocy. Pod hasłem „Więcej Mocy Przeciw Przemocy” przez cały dzień będziemy świadkami warsztatów w formie tańca i zajęć sportowych. Pokażą one jak poskromić złość, która jak wiemy często może prowadzić do nie odwracalnych w skutkach tragedii. Dodatkowo, tego dnia będzie można odwiedzić punkt konsultacji do spraw przeciwdziałania przemocy, a oprócz tego przez całą imprezę będzie możliwość uczestniczenia w konkursach i zabawach zorganizowanych w ramach tej imprezy.

Ekipa Radia ZET Gold, w tym dniu również zapewni wiele atrakcji. W Parku Zdrojowym uczestnicy imprezy będą mogli odpocząć w strefie relaksu. Ponadto Radio ZET Gold zagwarantuje warsztaty plastyczne dla dzieci a także różne gry i zabawy rekreacyjne, które zmotywują rodziców i ich pociechy do wspólnego spędzania czasu. Dodatkowo, w ramach imprezy, nasi animatorzy wprowadzą dzieci w świat bajek i bajkowych postaci. Prócz stoisk z częścią artystyczną, gdzie dzieci samodzielnie będą mogły wykonać ramkę na wakacyjne zdjęcie, ekipa Radia pomoże dzieciom w łowieniu ryb, tworzeniu baniek mydlanych oraz sprawi, że dziecięce buzie zamienią się w postacie znane z ulubionych książek i filmów.

Do zobaczenia już 3 września w Polanicy-Zdroju!

Zatrzymaj się

Więcej: