Zaplanuj bezpieczne wakacje

Zaplanuj bezpieczne wakacje

Dlaczego w góry najlepiej wyruszać wczesnym rankiem? Co oznacza czerwona flaga powiewająca nad jeziorem? – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą goście Centrów Handlowych Auchan w Mikołowie i Żorach. W najbliższy weekend w galeriach odbędą się bowiem spotkania z cyklu „Azymut: Bezpieczne wakacje”. Będzie to również niepowtarzalna okazja do spróbowania swoich sił na symulatorze górskiego spływu kajakowego. Wstęp wolny!

Wielkimi krokami zbliżają się urlopy i letnie kolonie dla dzieci. Aby z wypoczynku przywieźć jedynie pozytywne wspomnienia, warto przed wyjazdem przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa. Okazją do tego będą spotkania edukacyjne z cyklu „Azymut: Bezpieczne wakacje”, które odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Żory (w sobotę 20 czerwca) oraz Centrum Handlowym Auchan Mikołów (w niedzielę 21 czerwca).

Główną atrakcją spotkania będzie z pewnością symulator górskiego spływu kajakowego, który stanie w pasażu galerii handlowych. Zarówno mali, jak i duzi poszukiwacze przygód będą mogli wyruszyć na ekstremalną wirtualną wycieczkę w góry i zmierzyć się w wyścigu z innymi wioślarzami.

- Akcja Bezpieczne wakacje odbędzie się w naszych galeriach handlowych już po raz drugi. Mam nadzieję, że i tym razem uda nam się przekazać uczestnikom spotkania cenne informacje dotyczące bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku - mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan w Mikołowie oraz Żorach.

W realizacji tego celu pomoże z pewnością stanowisko porad, przy którym specjaliści z Wodnego oraz Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przeprowadzą warsztaty związane z bezpieczeństwem oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Będzie to także okazja, aby przyjrzeć się pokazom ratownictwa oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy.

 

Nie zabraknie także kreatywnych zajęć dla najmłodszych. W kąciku plastycznym maluchy będą mogły podzielić się swoją wizją wymarzonych wakacji, a także wspólnie stworzyć panoramę górskiego krajobrazu. W ruch pójdą barwne farby, kredki, flamastry, a także kolorowy papier oraz ozdoby plastyczne.

 

Spotkanie z cyklu „Azymut: Bezpieczne wakacje” odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Żory przy ulicy Francuskiej 11 w sobotę 20 czerwca w godzinach od 11.00 do 17.00 oraz w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w niedzielę 21 czerwca w godzinach od 11.00 do 17.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny! Akcja będzie miała miejsce także w dwóch innych galeriach handlowych Auchan – w Bielsku-Białej oraz Gliwicach.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 

O Centrum Handlowym Auchan Mikołów:

 

Centrum Handlowe Auchan Mikołów to hipermarket Auchan z galerią handlową 52 sklepy, punkty usługowe i restauracje. Centrum handlowe mieści się przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie i jest czynne 7 dni w tygodniu. Centrum Handlowe posiada parking na 2 200 miejsc, w tym 36 dla osób niepełnosprawnych. Centrum handlowe zostało otwarte w sierpniu 2000 roku i jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Więcej informacji na www.auchanmikolow.pl .

 

O Centrum Handlowym Auchan Żory:

 

Centrum Handlowe Auchan Żory to hipermarket Auchan z galerią handlową ponad 20 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Ofertę uzupełnia Decathlon, Leroy Merlin i Norauto oraz stacja benzynowa. Centrum handlowe mieści się przy ul. Francuskiej 11 w Żorach i jest czynna 7 dni w tygodniu. Centrum Handlowe posiada bezpłatny parking na 1800 miejsc, w tym 18 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Więcej informacji na www.auchanzory.pl.

 

O Immochan:

 

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.

 

Kontakt dla mediów:

 

Justyna Kolczyńska

Public Relations CH Auchan | justyna.kolczynska@redcomm.pl |+48 515 533 093

 

Aleksandra Złotek

Menadżer CH Auchan w Mikołowie i Żorach | azlotek@immochan.com | +48 22 209 86 63

Więcej: