Zadbaj o swoje serce z polskimi gwiazdami

Zadbaj o swoje serce z polskimi gwiazdami

Lipowska, Trojanowska, Bojarska-Fernec, Senyszyn i Rembiszewski sprawdzą kondycję swojego serca podczas eventu otwarcia kampanii profilaktycznej Zadbaj o swoje serce, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę w warszawskich Złotych Tarasach.

Ogólnopolska kampania bezpłatnych badań serca „Zadbaj O Swoje Serce” organizowana jest od 10 lat w wybranych centrach i galeriach handlowych na terenie całego kraju. W ramach projektu wszystkie zainteresowane osoby mogą bezpłatniewykonać badania z zakresu profilaktyki kardiologicznej (m. in. EKG, cholesterol, glukoza, pomiar ciśnienia) i dietetycznej oraz skonsultować wyniki z lekarzami. Nowością tegorocznej kampanii jest Strefa Aktywnego Serca, w ramach której można uzyskać fachowe porady trenera personalnego oraz przetestować domowe bieżnie.

Projekt w 2016 roku otwiera 58. Edycja mazowiecka – 10 kwietnia w Złotych Tarasach odbędzie się event otwarcia promujący tegoroczne akcje. Miasteczko Medyczne odwiedzą w tym dniu także polskie gwiazdy, wśród których znalazły się między innymi znana z serialu M jak Miłość Teresa Lipowska, piosenkarka i aktorka Izabela Trojanowska, miłośniczka zdrowego stylu życia Mariola Bojarska Ferenc, prowadzący telewizyjne Studia Lotto Ryszard Rembiszewski oraz polityk, ekonomistka i nauczyciel akademicka Joanna Senyszyn.

Miasteczko medyczne w Złotych Tarasach będzie dostępne dla uczestników w godzinach od 9.00 – 18.00 (z godzinną przerwą między 12.00-13.00).

Więcej o akcji przeczytacie na www.zadbajoswojeserce.pl.

Więcej: