Z biznesem im do twarzy - przyjdź na spotkanie z kobietami sukcesu!

Z biznesem im do twarzy - przyjdź na spotkanie z kobietami sukcesu! materiały organizatora

Już teraz macie szansę spotkać się z kobietami, które odniosły sukces w biznesie. Brakuje Wam motywacji do działania? Nasze bohaterki na pewno Was zainspirują!

Cykl "Z biznesem mi do twarzy" to 12 spotkań, których bohaterkami – mentorkami są kobiety odnoszące sukces w biznesie – zarówno te, które prowadzą własną firmę, jak i te, które obejmują wysokie stanowiska w dużych firmach. Nasze bohaterki opowiedzą o drodze, którą musiały przejść, by osiągnąć sukces. Co im pomogło, jak planowały swoją karierę, co zyskały, a gdzie poniosły porażkę? Jak połączyły życie zawodowe z życiem prywatnym? Tego wszystkiego dowiecie się na naszych spotkaniach z wyjątkowymi kobietami! Przyjdźcie i zobaczcie, że w Toruniu i województwie też można odnieść sukces. 

Na spotkania, w rozmowie z Marią Marcinkowską zaprasza pomysłodawczyni i organizatorka cyklu, Joanna Cieślak - Ospalska.

- - : - - / - - : - -

Kogo gościmy?

Gościem pierwszego spotkania będzie jedna z najbardziej znanych twarzy kobiecego biznesu w Toruniu, Aleksandra Łukomska - Smulska. W kolejnych miesiącach o swoim pomyśle na biznes i przepisie na sukces opowiedzą m.in. Maria Minicz i Monika Wiśniewska.

Spotkania będą odbywały się w kawiarni Hanza Cafe przy ul. Piekary 28 w Toruniu, w każdą ostatnią środę miesiąca. Pierwsze spotkanie - 26 sierpnia o 18.00. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Więcej: