XXI Dzierżoniowskie Prezentacje z LemOnem!

XXI Dzierżoniowskie Prezentacje z LemOnem!

Już w najbliższy weekend, 26 i 27 września na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Strumykowej 1 w Dzierżoniowie odbędzie się wielkie święto lokalnego biznesu, ale i wielkie święto muzyki. XXI edycję imprezy uświetni występ rockowo-folkowej grupy LemOn.

XXI edycja Dzierżoniowskich prezentacji będzie przebiegać pod hasłem budżetu obywatelskiego. W hali stanie specjalnie przygotowane stoisko, przy którym mieszkańcy Dzierżoniowa i okolic będą mogli zasięgnąć wiedzy na temat zasad zgłaszania zadań i głosowania na nie w ramach budżetu obywatelskiego. Ale Dzierżoniowskie prezentacje to nie tylko święto biznesu, ale doskonała rozrywka dla całych rodzin.

W niedzielę odwiedzający, prócz zapoznania się z ofertą wystawców, będą mogli obejrzeć występy młodych mieszkańców Dzierżoniowa, czy wziąć udział w loterii, w której do wygrania będą cenne nagrody, m.in. telewizor, pralka, tablety, rowery, czy dron.

Gwiazdą Dzierżoniowskich prezentacji będzie znana wszystkich ze swoich hitów, takich jak „Napraw”, czy „Będę z Tobą”, grupa LemOn, która swój koncert zagra w niedzielę o godzinie 19:30.

Jeśli zastanawiacie się jak dojechać do Dzierżoniowa, to podpowiadamy, że na niedzielną imprezę, wszystkich gości z okolicy przywiezie i odwiezie darmowy „Pociąg do Prezentacji”.

Spotkajmy się w Dzierżoniowie!

Poleca Radio ZET Gold!

Więcej: