Wyjątkowy wieczór dla wyjątkowych kobiet - „JaKobieta” już 6 października w Toruniu

Wyjątkowy wieczór dla wyjątkowych kobiet - „JaKobieta” już 6 października w Toruniu materiały prasowe

6 października w Toruniu odbędzie się kolejny wieczór „JaKobieta”. Tematem wiodącym będzie wrażliwość. W trakcie 3-godzinnego spotkania Panie będą mogły skorzystać z wielu atrakcji.

Tradycyjnie, każda uczestniczka będzie miała okazję na wzięcie udziału w warsztatach, na których pod okiem technologa samodzielnie stworzy kosmetyk do pielęgnacji skóry. Tym razem skupimy się na skórze nadwrażliwej na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne i wspólnie przygotujemy: płyn micelarny, olejek oraz maseczkę do twarzy. Samodzielnie wykonane kosmetyki panie zabiorą ze sobą do domu.

Na kondycję skóry ma wpływ olbrzymia ilość czynników, m. in. przebyte choroby, przyjmowane leki, używki, poziom hormonów, opalanie się oraz styl życia. Dlatego na wieczór „JaKobieta” zaprosiliśmy specjalistów z dziedziny medycyny, farmacji oraz kosmetologii, tak aby każda uczestniczka mogła porozmawiać o stanie swojej cery oraz dowiedzieć się więcej na temat jej pielęgnowania.

Dodatkowo,  będzie okazja do spotkania się z dietetykami i trenerami personalnymi, którzy powiedzą jaką dietę stosować i w jaki sposób dbać o kondycję fizyczną, aby mieć zdrową skórę.

Dla uczestniczek zostały przygotowane kreatywne zakamarki. Będzie okazja do wspólnych sesji w fotobudce oraz do zrobienie nietypowego zdjęcia: zdjęcia swoich ust klasyczną techniką analogową. Oprócz tego wspólnie stworzymy mapę alergii, poszukamy idealnego zapachu i skomponujemy muzykę w nietypowy sposób. Specjalnie powstanie stanowisko, na którym uczestniczki pod okiem kreatywnej specjalistki stworzą niebanalną biżuterię.

W trakcie spotkania odbędzie się również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Oprócz tego, w Młyn Cafe, przy aromatycznej kawie i pysznych zakąskach Panie będą mogły miło spędzić czas i porozmawiać ze specjalistami.

Wydarzenie odbędzie się 6 października w godz. 18:00-21:00.

Patronem medialnym cyklu JaKobieta w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy jest Radio ZET Gold.

Więcej: