Wrocław ćwiczy z Anną Lewandowską!

Wrocław ćwiczy z Anną Lewandowską!

Już w najbliższa sobotę 10 października 2015 roku, w Hali Stulecia odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego Fitness Treningu z Anną Lewandowską! Patronem medialnym wydarzenia jest Radio ZET Gold.

Celem eventów jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży oraz dorosłych, dbałości o dobrą formę oraz prawidłowe odżywianie. Eventy z Anią Lewandowską we Wrocławiu są organizowane przez Fundację Sportowo Edukacyjną Infinity przy współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego, a także Wrocławskim Komitetem Organizacyjnym The World Games 2017, którego Ania jest ambasadorką.

Na wszystkich uczestników czeka ogromna dawka wysiłku, nowych ćwiczeń, ale też mega pozytywnej energii i endorfin. Poprzednie edycje wydarzenia odbywały się na Hali AWF oraz Hali Orbita. Tym razem event odbędzie się na Hali Stulecia, która jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych miejsc dla organizatorów największych wystaw, konferencji, wydarzeń kulturalnych, sportowych, kongresowych z Polski i zagranicy. Wpisanie jej w 2006 r. na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podkreśliło rangę tego obiektu.

Będzie to największy halowy fitness trening roku! Hala Stulecia jest w stanie pomieścić bez problemu ponad 1000 ćwiczących, zapewniając przy tym jednocześnie komfort treningu każdemu uczestnikowi.

W godzinach porannych przed treningiem z Anią Lewandowską odbędzie się Maraton Sportów z The World Games 2017 dla dzieci i młodzieży z wrocławskich szkół. 

Szczegółowy plan imprezy 

09:30 – 12:30 – Maraton Sportów z The World Games 2017 dla dzieci i młodzieży z wrocławskich szkół; pokazy jazdy figurowej na wrotkach, zumba, warsztaty stepowania, korfball, petanque, squash, szachy, spotkanie z Anną Lewandowską

13.00 – 14.00: rejestracja, odbiór pakietów startowych oraz wejście na halę uczestników Fitness Treningu

14.00: oficjalne rozpoczęcie imprezy

14.05 – 15.00: rozgrzewka oraz zumba (Kartin Kargbo)

15.00 – 15.15: przerwa

15.15 – 16.15: trening personalny (Anna Lewandowska + Healthy Team)

16.15 – 18.00: zakończenie wydarzenia, wspólne zdjęcia

Informacja o Ani Lewandowskiej

Anna Lewandowska – Mistrzyni Świata w Karate Tradycyjnym, trenerka personalna, autorka bloga hpba.pl oraz książki „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”, na którym prezentuje przepisy, podpowiedzi jak zdrowo się odżywiać i żyć, jak trenować i gdzie szukać motywacji.

 

Słuchaj codziennie Radia ZET Gold Wrocław - do wygrania wejściówki na trening!

Zapisy na Fitness Trening z Anną Lewandowską:

http://fundacjainfinity.pl/fitness-trening/

Więcej: