Wrocław biega

Wrocław biega

Już w sobotę 23 kwietnia 2016 roku pełen energii bieg kobiet we Wrocławiu ZAWSZE PIER(w)SI 2016, w którym wystartuje ok. 1 400 zawodniczek! Imprezę poleca Radio ZET Gold!

ZAWSZE PIER(w)SI to biegowa impreza dedykowana wszystkim paniom bez względu na wiek, która promuje profilaktykę przeciwko nowotworom. 23  kwietnia pergola przy Hali Stulecia we Wrocławiu w samo południe zapełni się biegnącymi paniami.

Biegi kobiet „Kobieta w biegu” to cieszące się  zainteresowaniem zawody,  które dotychczas miały swoja odsłonę  w 4 miastach Polski,  w Świdnicy, we Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.

DZIEŃ BIEGU.

Na miejscu Panie rozgrzeją się do biegu przy muzyce, także na żywo dzięki Torres Art Studio - dj Juanky’s Power oraz akompaniamencie znanego Kubańczyka: Jose Torresa.  Odbędą się także konkursy z nagrodami.  Na miejscu obecni będą także studenci Uniwersytetu Medycznego, którzy zaprezentują „trening” z samobadania piersi na fantomach.  Na panie czekać będzie także stoisko „Anita” z biustonoszami, gdzie będzie można pod okiem ekspertki zmierzyć swój rozmiar biustonosza.

TRASA

Panie przebiegną 5 km odcinek (2 pętle), prowadzący po Parku Szczytnickim, który nawet dla początkujących, nie powinien stanowić problemu. Start i meta na pięknej pergoli.

Ten bieg daje pretekst aby zacząć biegać, daje mnóstwo energii, motywacji  i pokazuje, że w grupie siła! Ponadto nasze przesłanie jest także ściśle  związane ze zdrowiem kobiet co ma dla nas podwójnie ważne znaczenie  – tłumaczy Marzena Michalec, organizatorka wydarzenia.

Bieżące informacje dostępne są na stronie kobietawbiegu.pl oraz stronach Facebook: Bieg Kobiet we Wrocławiu.

Więcej: