Wielkanocny Targ na Placu Powstańców Warszawy

Wielkanocny Targ na Placu Powstańców Warszawy

W powietrzu czuć już nadchodzącą wiosnę i odradzającą się przyrodę. Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne – czas radości i odpoczynku. Pojawia się pytanie czym warto nakarmić najbliższych? W tym roku w Warszawie wszyscy szukający najlepszej jakości produktów i tradycyjnych ozdób na wielkanocny stół będą mieć okazję zrobić przedświąteczne zakupy na aż czterech specjalnych edycjach wielkanocnych Targu Śniadaniowego!

Zapraszamy do spotkania w radosnej i w pełni wiosennej atmosferze w Wilanowie, na Ursynowie, Żoliborzu oraz w samym sercu Warszawy – na Placu Powstańców Warszawy w towarzystwie jednej z innych inicjatyw organizatorów – Targu Rybnego.

Targ Śniadaniowy przez ostatnie cztery lata zaistniał na mapie stolicy nie tylko jako interesujące miejsce zakupowe, gdzie można spotkać najlepszych dostawców, ale także atrakcyjny pomysł na wspólne spędzanie czasu z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu. Targ przenosi się ze swoich zimowych lokalizacji do parków w kilku polskich miastach tradycyjnie w drugiej połowie kwietnia i odbywa się „pod chmurką” w każdy weekend aż do końca września. Zanim to nastąpi idealną okazją do skosztowania pysznego jedzenia, podzielenia się z przyjaciółmi przysłowiowym „jajeczkiem” i odetchnięcia pełną piersią wiosennym powietrzem będą plenerowe edycje wielkanocne! W każdej lokalizacji Targu zapraszamy na pożywne śniadanie, obiad i pachnącą kawę. Czekać będą najlepsze regionalne produkty: ciasta, wędliny, pieczywo, jaja, warzywa, sery, ryby, przetwory jak również tradycyjne ozdoby jak palmy wielkanocne, stroiki do koszyczków i pisanki. Na Placu Powstańców Warszawy na towarzyszącym w piątki Targu Rybnym będzie można upolować takie specjały jak świeże owoce morza i ryby. 

Edycje wielkanocne Targu Śniadaniowego rozpoczynają się już w najbliższy weekend! Zapraszamy do przywitania wiosny i wspólnego przygotowania się do Świąt aż w czterech miejscach Warszawy. Dotarcie z zakupami do domu ułatwi aplikacja mytaxi – każdy kto zrobi zakupy na Targu za 35 zł dostanie kod o wartości 35 zł do wykorzystania na przejazd taksówką, natomiast nowi użytkownicy wpisując kod WIELKANOC16 będą mogli skorzystać z darmowego powitalnego przejazdu.

Targ Wielkanocny na Placu Powstańców Warszawy
piątek 18 marca w godz. 11:00 – 19:00
sobota 19 marca w godz. 10:00 – 16:00
Niedziela Palmowa 20 marca w godz. 10:00 – 16:00
środa 23 marca w godz. 11:00 – 19:00
czwartek 24 marca w godz. 11:00 – 19:00
piątek 25 marca w godz. 11:00 – 19:00

Wielkanocny Targ Śniadaniowy w Wilanowie
Skwer Prymasowski (przed Kościołem pw. św. Anny)
Niedziela Palmowa 20 marca i Wielka Sobota 26 marca w godz. 9:00-16:00

Wielkanocny Targ Śniadaniowy na Ursynowie
Parku im. Jana Pawła II (przed Kościołem Wniebowstąpienia Pańskiego)
Niedziela Palmowa 20 marca i Wielka Sobota 26 marca w godz. 10:00-17:00

Wielkanocny Targ Śniadaniowy na Żoliborzu
Al. Wojska Polskiego 1a (Gimnazjum nr 55)
Wielka Sobota 26 marca w godz. 9:00-16:00

Patroni i partnerzy: Dzielnica Wilanów, Dzielnica Ursynów, Co Jest Grane 24, JAMIE, mytaxi, ZET Gold, Czasdzieci.pl, Metrocafe.pl, Zwykłe Życie

Więcej: