Wielkanoc w Radiu ZET Gold

Wielkanoc w Radiu ZET Gold pixabay.com

Święta Wielkanocne w Radiu ZET Gold upłyną pod znakiem wyjątkowych spotkań z gwiazdami i „Największych przebojów wszech czasów”.

W sobotę od 10:00 świąteczne wydanie programu „W cztery oczy” Magdy Kasperowicz, której gościem będzie znana i lubiana aktorka Joanna Brodzik. Popołudnie i ostatnie przedświąteczne przygotowania umili słuchaczom Piotr Opoka. Wieczorem między 18:00 a 22:00 Witold Lazar zaprezentuje Wielką muzykę na Wielką Sobotę. Utwory, które raz w roku, w ten niezwykły wieczór zabrzmią naprawdę wyjątkowo.

Wielkanocna niedziela to czas świętowania i składania życzeń. Nie zabraknie ich przez cały dzień w programach Magdy Kasperowicz (10:00-15:00), Tomka Szymaniaka (15:00-18:00) oraz w specjalnym wydaniu „Koncertu życzeń Radia ZET Gold”, na które o 18:00 zaprosi Zbigniew Zegler. Dzwoniąc do studia w trakcie trwania programu, będzie można pozdrowić swoich najbliższych i zadedykować im wybrane utwory.

W Lany Poniedziałek od 12:00 do 16:00 świąteczne spotkanie z muzycznymi legendami lat 80. Alicja Bendkowska, Jurek Piasny i Bogdan Fabiański oraz wyjątkowe wyznania i opowieści gwiazd – Lisy Stansfield, Kim Wilde, Zucchero i muzyków Simple Minds. Znakomita zabawa w doborowym towarzystwie i przy świetnej muzyce.

Na zakończenie świąt w Radiu ZET Gold uczta dla osób lubiących dobrą muzykę – „Koncert, jakiego nie było”. Największe przeboje najpopularniejszych artystów w wersjach, o których mało kto słyszał. Na jednej scenie spotkają się m.in.: Tina Turner, Madonna, Queen, Paul McCartney, U2, Kylie Minogue, ABBA i wielu innych. Koncertowe spotkanie z gwiazdami w świąteczny poniedziałek od 20:00.

Spędźcie Wielkanoc z Radiem ZET Gold!

Więcej: