Wielka Warszawska - 27 września Tor Służewiec

Wielka Warszawska - 27 września Tor Służewiec

Wielka Warszawska przed nami. Jedna z najstarszych polskich gonitw dla trzyletnich i starszych koni pełnej krwi angielskiej rozgrywana na dystansie 2600 m już 27 września na Torze Służewiec. Kolejny raz przenieśmy się w klimat Warszawy połowy ubiegłego stulecia!

W ostatnią niedzielę września, na służewieckim torze wyścigów konnych zostanie rozegrana kultowy dla wszystkich miłośników bieg, który odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta m.st. Warszawy. Ten klasyczny wyścig, pierwszy raz został rozegrany w 1895 r. i jest wzorowany na francuskim Grand Prix de Paris. 

Podobno dla prawdziwego Warszawiaka są trzy ważne daty w życiu: urodzenia, Powstania Warszawskiego i Wielkiej Warszawskiej. Na tej gonitwie po prostu wypada być! Tym bardziej, że obok emocji sportowych czeka wiele innych atrakcji, które zadowolą każdego, a wszystko to w klimacie przedwojennej Warszawy. Z myślą o najmłodszych przygotowano przejazdy kucykami, karuzelę weneckę, pokazy iluzjonistyczne, foto budkę, euro-bungee czy malowanie buziek.

Dla spragnionych i głodnych po emocjach sportowych czekać będzie wiele ciekawych propozycji gastronomicznych. 

Cena biletu do Strefy B – 12 zł
Dzieci do lat 13 wstęp bezpłatny

Poleca Radio ZET Gold!

Więcej: