Wianki nad Wisłą w Warszawie [WIDEO]

Wianki nad Wisłą w Warszawie [WIDEO]

W tym roku na Wianki nad Wisłą zaprosiliśmy 25 czerwca roku, tuż po kalendarzowej Nocy Świętojańskiej. Tegoroczny program przygotowany przez Stołeczną Estradę był pełen odwołań do rzeki i jej atrakcyjności wynikającej z wciąż zachowanej naturalności. Na Podzamczu odbył się wielki piknik rodzinny, potańcówki, koncerty polskich gwiazd i zjawiskowy pokaz ogni o północy.

N dużej scenie wystąpiły aż dwa zespoły z nagrodami Fryderyki 2016: Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir, którzy za odświeżenie zapomnianej płyty 1976: A Space Odyssey otrzymali tytuły Najlepszego albumu pop i Utworu roku oraz Lao Che za Dzieciom - Album roku rock. Poza tym o odpowiednią dawkę energii zadbał Mrozu, a także Kamp!. Na zakończenie wieczoru zagrał DJ ZAKS, który swoim setem wprowadzi nas w niezwykły pokaz sztucznych ogni kończący zabawę świętojańską.

Na zakończenie całodniowej zabawy świętojańskiej nad Wisłą zobaczyliśmy zjawiskowy, dziesięciominutowy pokaz sztucznych ogni. Usłyszeliśmy m.in. utwór Purple Rain i to do niego odwołał się tytuł tegorocznego show. 

Zobaczcie relację z tego wydarzenia:

Więcej: