W Galerii Warmińskiej Orkiestra zagra najgłośniej

W Galerii Warmińskiej Orkiestra zagra najgłośniej Materiały promocyjne

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy najgłośniej w Olsztynie będzie grała w Galerii Warmińskiej. Tylko u nas dorośli będą mogli poczuć się jak dzieci wskakując w śpiochy, tylko u nas będą zaczarowane hełmy, po nałożeniu których każda para ma gwarantowane 5 lat miłości, no a odważni tylko u nas będą mogli stanąć pięść w pięść z ... Joanną Jędrzejczyk.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała w wielu punktach Olsztyna, w tym w Galerii Warmińskiej. Wszyscy, którzy nie chcą marznąć na mrozie pod dachem Galerii mogą miło spędzić czas i wesprzeć tę szczytną akcję, która nie tylko wspiera polskich najmłodszych i najstarszych pacjentów ale też pozytywnie rozsławia Polskę w świecie.  "Przygotowaliśmy tak wiele atrakcji, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie" - zaprasza Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i dodaje, że atrakcją, którą zobaczą wszyscy w mieście będzie bez wątpienia wystrzelone o godz. 20 z dachu Galerii Warmińskiej światełko do nieba. "Ale zapraszamy do nas dużo wcześniej, bo zaczynamy już od godz. 13.  Tak, że po niedzielnym obiedzie z całą rodziną warto przyjść na dłużej do nas" - zachęca Michał Tur.

W Galerii Warmińskiej z okazji WOŚP odbędą się koncerty (gitarowy w wykonaniu uczniów Studia gitary o godz. 16.20 oraz Sary Szymczak &M.A.S.B. o godz. 19), pokaz magii i czarów w wykonaniu iluzjonisty Łukasza Ogonowskiego (godz.16.40), zaprezentują się najprawdziwsi rycerze z Bractwa Rycerskiego Konwentu Świętego Piotra z Olsztynka (godz.15.30), czy zwiewne tancerki Orientacji Flamenco (godz.18.00). "Jesteśmy przekonani, że wiele osób przyjdzie do nas na spotkanie z Joanną Jędrzejczak, naszą najcudowniejszą gwiazdą MMA. Tylko u nas pani Joanna opowie o tym, jak jej się mieszka i trenuje w Stanach Zjednoczonych, gdzie się niedawno przeprowadziła" - zapowiada Michał Tur. Spotkanie to zaplanowane jest na godz. 17.00.

Oprócz wymienionych już atrakcji w Galerii Warmińskiej będzie można wydrukować kultowe orkiestrowe serduszko w 3D, zrobić zdjęcie w fototobudce albo zrobić zdjęcie w śpiochach dla dorosłych (cudownie działają na odmłodzenie ducha!) . Do dyspozycji gości Galerii Warmińskiej będą też magiczne hełmy, które każdej parze, która je nałoży zagwarantują... 5 lat miłości! Zaplanowane są też konkursy i aukcje.

Zapraszamy! Zagrajmy dla Orkiestry razem!

Więcej: