Trzecia edycja niezwykłego pokazu mody w Toruniu

Trzecia edycja niezwykłego pokazu mody w Toruniu

W dniach 25-26 czerwca w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu odbędzie się trzecia edycja pokazu Alternative Fashion Show. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony uczestników i publiczności. Pomysłodawcą wydarzenia jest torunianka i jednocześnie jedna z projektantek, Julia Widlińska.

Celem pokazu jest przede wszystkim prezentacja umiejętności twórców i promowanie polskich talentów, ale również stworzenie płaszczyzny współpracy dla artystów z różnych dziedzin sztuki takich jak projektanci, modelki, modele, twórcy dodatków, twórcy biżuterii, fotografowie, tancerze, muzycy i inni. 

W sobotę (25 czerwca) od godziny 16.30 swoje kolekcje zaprezentuje 11 projektantów z całej Polski. Projektanci chcą zaprezentować bogactwo i różnorodność stylów, które w tej chwili stają się coraz bardziej popularne.

Pokaz to połączenie wielu talentów z różnych dziedzin. Na efekt przedstawiony na wybiegu oprócz projektantów i modelek/modeli pracują także zaproszeni twórcy dodatków, biżuterii, fryzjerzy, wizażyści.

W niedzielę (26 czerwca) od godziny 11.00 do 17.00 odbędą się targi Alternative Fashion Store.

Patronem medialnym imprezy jest Radio ZET Gold.

Więcej: