Toruń za pół ceny już 21-23 kwietnia – Kopernik stawia połowę

Toruń za pół ceny już 21-23 kwietnia – Kopernik stawia połowę

Już w weekend po świętach Miasto Toruń zaprasza turystów z całej Polski na Toruń za pół ceny. Organizatorzy nie kryją powodów do dumy, gdyż do tej pory do akcji zgłosiło się  prawie 200 punktów z Torunia, w tym wiele debiutantów, ale wciąż dołączają kolejni.

Niesłabnącą popularność akcji zapewnia różnorodność ofert, z których można skorzystać: od branży gastronomicznej, przez kulturę, rekreację, usługi, zakupy i turystykę czy hotelarstwo. Na oficjalnej stronie akcji www.torunzapolceny.pl znaleźć można szczegóły wszystkich ofert. Niektóre propozycje wymagają wcześniejszej rezerwacji. O każdej aktualizacji na stronie można dowiedzieć się również z Facebooka. Fanów akcji jest już ponad 7 tysięcy! Warto również dołączyć do wydarzenia: „Toruń za pół ceny wiosna 2017”. Tradycją jest konkurs z nagrodami, ogłaszany na kilka dni przed akcją na stronie wydarzenia.

Idealny przepis na weekend? Wyprawa do Torunia w weekend tuż po świętach. Akcja Toruń za pół ceny będzie szeroko promowana nie tylko w Toruniu, ale i całej Polsce - to już dwunasta edycja, prowadzona nieprzerwanie od 2010 roku, co czyni ją znakiem rozpoznawczym miasta a jednocześnie liczba punktów oferujących zniżki sprawia, że jest to aktualnie największa tego typu lokalna akcja w Polsce.

Szczegółowe oferty partnerów:

http://torunzapolceny.pl/oferta/

Organizatorem akcji Toruń za pół ceny jest Miasto Toruń.

Współorganizatorem Radio ZET Gold.

Więcej: