Strefa Noworocznych Marzeń

Strefa Noworocznych Marzeń

Noc Sylwestrowa to szczególny czas noworocznych postanowień, życzeń i marzeń na nadchodzący rok. Stołeczna Estrada – organizator imprezy, zachęca by pomóc szczęściu. Być może to właśnie Twoje marzenie spełni się podczas Sylwestra Narodowego w Warszawie?

Żeby wziąć udział w zabawie trzeba podzielić się swoimi marzeniami lub pomysłem na niespodziankę dla bliskiej osoby i wysłać je na adres mailowy: marzenie@estrada.com.pl. Spośród wszystkich pomysłów nadesłanych do 24 grudnia wybierzemy te najciekawsze, najbardziej emocjonujące, a przede wszystkim możliwe do spełnienia i zrealizujemy je podczas warszawskiego Sylwestra Narodowego. 

Ale to nie jedyna akcja przewidziana w związku z zabawą sylwestrową. W tym roku ponownie zachęcamy publiczność do kreatywnego podejścia do zabawy i przygotowania stroju lub elementu kreacji, który rozgrzeje zimową atmosferę. Zdjęcia oznaczone #wawasylwester i udostępnione na Facebooku i Instagramie zostaną automatycznie pobrane do wirtualnej galerii zdjęć z imprezy dostępnej pod adresem www.wawasylwester.pl. Najciekawsze pomysły i zdjęcia zrobione zarówno z przygotowań do imprezy jak i samego Sylwestra Narodowego w Warszawie zostaną wyróżnione i nagrodzone. 

Dla zwycięzców przewidziany jest dwuosobowy lot awionetką nad Warszawą oraz pakiet aktywności “Adrenalina” i “Przygoda”, dzięki którym zwycięzca będzie mógł wybrać dla siebie prezent spośród około 100 możliwych atrakcji – lot w tunelu aerodynamicznym, lot paralotnią lub innych pełnych emocji doznań.

Partnerem konkursu jest portal Prezent Marzeń (www.prezentmarzeń.pl). Dzięki akcjom Stołecznej Estrady w Internecie cały świat zobaczy wspólne nadejście Nowego Roku w Warszawie.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/WarszawaSylwester/

Więcej informacji:
Magdalena Łań - Wydział Prasowy Urzędu m.st. Warszawy
Tel. 22 44 33 391, 519 066 117, mlan@um.warszawa.pl

Katarzyna Adamska - Stołeczna Estrada
tel. 22 621 84 19, 606 410 209, kasia.adamska@estrada.com.pl

Więcej: