Sensacje Dojrzałego Wieku we Wrocławiu

Sensacje Dojrzałego Wieku we Wrocławiu Radio ZET Gold

Radio ZET Gold Wrocław zostało Patronem Medialnym Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich. Między 18.01 a 23.0.2016 r. na osoby 50 + czekają liczne promocje, rabaty, konsultacje medyczne i atrakcje artystyczne.

W tym czasie na Seniorów czekać będą liczne atrakcje i działania dedykowane głównie tej grupie wiekowej. Wśród nich znajdą się m.in.: bezpłatne porady medyczne i kosmetyczne, turniej brydżowy, międzypokoleniowy zawody w grach planszowych oraz wspólna gimnastyka. Nie zabraknie też przeglądu chórów i kabaretów senioralnych, pokazu zdobienia ciast i tortów oraz konkursów z cennymi nagrodami. Wszyscy chętni będą mieli też niepowtarzalną okazję, by spotkać się z blogerką kulinarną Jolantą Caputą, czy pokolędować przy akompaniamencie Agnieszki Franków-Żelazny, dyrektor artystycznej Narodowego Forum Muzyki. Z kolei Mennica Wrocławska zapewni darmowe czyszczenie biżuterii.
Zwieńczeniem Tygodnia Seniora w Arkadach Wrocławskich będzie sobotni finał (23 stycznia), podczas którego przewidziano m.in. pokaz mody Seniorów wraz z wnuczętami i metamorfozy oraz występ Dj Wiki. Najstarszej w Polsce DJ-ki, która od wielu lat łamiąc stereotypy rozkręca międzypokoleniowe imprezy. Natomiast główną gwiazdą finału będzie aktor, Tomasz Stockinger, ulubieniec starszego pokolenia. Zaprezentuje się on w recitalu „Melodią wracasz do mnie”.
Ekipa Radia ZET Gold będzie obecna w sobotę podczas finału całej akcji. Reporter Radia ZET Gold będzie rozmawiał nie tylko z seniorami i sprawdzał czego życzą Wrocławianie swoim dziadkom i babciom.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z poniedziałkowego otwarcia oraz do wysłuchania rozmów jakie odbył nasz dziennikarz.

Czego życzą sobie seniorzy?

- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -

Czego życzymy babci i dziadkowi?

- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -

Więcej: