Ruszają zapisy do V Pucharu Reksia

Ruszają zapisy do V Pucharu Reksia

Po raz piąty Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy LIVE zaprasza, 7 lutego 2016 roku na Stok Dębowca, najmłodszych adeptów dwóch desek do udziału w zawodach narciarskich pod nazwą „V Puchar Reksia”. 

W tym roku ambasadorem wydarzenia jest Helena Marszałek i tradycyjnie już honorowy patronat objął nad zawodami Prezydent Miasta Bielska-Białej. Swoje nieocenione wsparcie Reksio niemal od samego początku ma u słynnej podróżniczki Martyny Wojciechowskiej.

Zawody V Pucharu Reksia rozegrają się 7-go lutego 2016 roku na Stokach Dębowca, w razie braku śniegu organizatorzy są przygotowani na zmianę miejsca. Młodzi narciarze zmagać się będą na dwóch slalomach, w sześciu kategoriach wiekowych , podzielonych ze względu na płeć i wiek. Na wszystkich czekają medale, puchary, dyplomy, numery startowe i nagrody. Będzie również ciepła herbatka i przekąska . Dla rodziców oraz kibiców przewidziano wiele atrakcji, m.in. występ artystyczny, ruch w formie tańca, a na zakończenie zawodów wszyscy wypuszczą do nieba tysiące baniek mydlanych.

Puchar Reksia to zawody narciarskie, których celem jest popularyzacja narciarstwa zjazdowego pośród najmłodszych, wychowanie w duchu fair play, podnoszenie poziomu narciarstwa zjazdowego oraz integracja środowiska narciarskiego.

Kontakt dla mediów:

Barbara Ilewicz

tel. +48 693 366 336

e-mail: biurolive@vp.pl

www.pucharreksia.pl

www.klubsportowylive.pl

FB: Puchar Reksia

Więcej: