Rusza Strefa Swobodnego Czytania w Krakowie

Rusza Strefa Swobodnego Czytania w Krakowie Materiały organizatora

Mrożące krew w żyłach opowieści, pościg głównymi ulicami miasta, zawrotna prędkość, wielka miłość na Bulwarach Wiślanych i tragiczny wypadek w zakolu Wisły. Czyli Otwieramy sezon na Strefę Swobodnego Czytania w Krakowie!

Przez cały wrzesień Radio ZET Gold  poleca goooooorące książki na upalne lato! Topowe propozycje, wśród których zawsze znajdziesz coś dla siebie i zatopisz się z nami w wygodnym fotelu wakacyjnych stref. Nic tylko wpadać i czytać!

JAK TO DZIAŁA?

Wybierasz swoje ulubione miejsce (z poniższej listy), zajmujesz terytorium przez zasiedzenie (na okrutnie wygodnych fotelach), wybierasz książkę, którą zaraz pochłoniesz (ten regał, z którego wysypywać się będą książki- to właśnie nasz regał), a potem już tylko cieszysz się słoneczną pogodną i pożerasz coraz to ciekawsze pozycje książkowe. Zapraszamy wszystkich Od 01 do 30 września; w godzinach otwarcia lokali.

Kraków:

 1. Szkoła Języków Obcych LINGUALAND – przy Karmelickiej 45
 2. Klub  VIDOK-ówka – przy Al. Krasińskiego 1 (w DH Jubilat)
 3. Park Handlowy Zakopianka -  przy Zakopiańskiej 62
 4. Restauracja Oleander  – przy Długiej 37
 5. Restauracja Zlata Uliczka – przy Mostowej 14
 6. Instytut  Piękna Bielenda – przy  Biskupiej 4
 7. Wieża ratuszowa, oddział Muzeum Historycznego Miasta Krakowa  – Rynek Główny 1
 8. Kino Kijów – przy al. Krasińskiego 34
 9. Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego przy  Karmelickiej 6
 10. Meble Witek -  w Modlniczce, przy Handlowców 2

UWAGA KONKURS!

Prześlij nam swoje zdjęcie zrobione w jednej ze Stref Swobodnego Czytania w Krakowie i wygrywaj! Codziennie wybieramy najbardziej zrelaksowane zdjęcie. Do zgarnięcia:

 • nowości książkowe
 • nagrody od Radia ZET Gold

Fotki wysyłajcie na adres krakow@zetgold.pl;   w tytule: Strefa Swobodnego Czytania;  w treści maila: Wasze dane osobowe (imię, nazwisko, adres, tel. kontaktowy). Regulamin konkursu do pobrania na www.zetgold.pl/ Kraków/ KONKURSY.

Więcej: