Raj tylko dla Pań we Wrocławiu

Raj tylko dla Pań we Wrocławiu

W niedzielę 18 października 2015 r. we Wrocławiu już o godz. 15:00 zostanie otwarty nowy klub sportowy dla pań w każdym wieku - Mrs. Sporty. Panie, które przybędą na otwarcie czeka moc atrakcji. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio ZET Gold Wrocław.

Dzięki otwarciu klubu w tym miejscu, wrocławianki mieszkające w dzielnicy Fabryczna będą mogły jeszcze łatwiej realizować swoje sportowe cele. Koncepcja Mrs.Sporty wyróżnia się przyjazną atmosferą oraz osobistą opieką trenera podczas treningów. Tę formułę treningów i odżywiania stworzyła legenda tenisa Stefanie Graf we wspόłpracy z międzynarodowym zespołem sportowców i dietetyków.

„Mrs.Sporty to oferta dla pań w każdym wieku. Czas treningów można elastycznie dostosowywać do swojego planu dnia, a ćwiczenia w gronie znajomych i przyjaciółek to sama przyjemność” – wyjaśnia manager klubu Jolanta Truszkowska.

Klub znajduje się w łatwo dostępnym punkcie i wyróżnia się przyjazną atmosferą. Każda pani jest tutaj mile widziana – dotychczasowe doświadczenie ze sportem lub jego brak nie ma znaczenia. Podczas zajęć przez cały czas zapewniona jest indywidualna opieka trenera, dzięki temu dają one dużo satysfakcji i pozwalają szybko osiągnąć swoje osobiste sportowe cele.

Wyjątkowa formuła klubu opiera się na 30-minutowym treningu obwodowo-interwałowym, składającym się z następujących po sobie prostych, ale bardzo efektywnych ćwiczeń. Trening składa się zarówno z ćwiczeń na wytrzymałość i siłę, jak i wspomaga koordynację i ogólną sprawność ogarnizmu. „Wystarczy poświęcić czas na trening dwa do trzech razy w tygodniu, by już po krótkim czasie poczuć pierwsze efekty” – zapewnia manager klubu Jolanta Truszkowska. Całość koncepcji uzupełniona jest o plan zdrowego odżywiania, który został opracowany specjalnie pod kątem prezentowanej formuły treningu. 

Mrs.Sporty Wrocław Fabryczna

ul. Bulwar Dedala 20 B

54 – 130 Wrocław

tel. 781 01 01 30 lub 71 729 99 90

club680@clubmrssporty.pl

www.mrssporty.pl/club/wroclaw-fabryczna

  

Wszytskim Paniom poleca Radio ZET Gold!

Rozmowa z Jolantą Truszkowską - managerem klubu

- - : - - / - - : - -

Więcej: