Radio ZET Gold w Kątach Wrocławskich

Radio ZET Gold w Kątach Wrocławskich mat. prasowe

Nawet niesprzyjające warunki atmosferyczne nie przeszkodziły mieszkańcom we wspólnej zabawie na sierpniowych Dożynkach w Kątach Wrocławskich. Patronat nad imprezą objęło Radio ZET Gold, które przygotowało również specjalną Letnią Strefę!

Mimo deszczowej aury – parking przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich – na jeden dzień zamienił się w scenę obfitującą w występy artystyczne. Przez cały dzień ekipie Radia ZET Gold towarzyszyła muzyka zespołów z całego regionu. Wysłuchaliśmy m.in. utworów zaprezentowanych przez zespoły takie jak: Mokosza, Radzowiczanie, Swojacy, Lasowianie, INORAS, a także uczestniczyliśmy w koncercie gwiazdy wieczoru – CLEO.

Mieliśmy okazję brać udział w warsztatowych pokazach tkactwa tradycyjnego, czerpania papieru, a także zobaczyliśmy jak drukować na tkaninach tradycyjnymi metodami. To nie jedyne atrakcje towarzyszące nam tego dnia. Na terenie imprezy mogliśmy zobaczyć konkursowe, dożynkowe wieńce, by wieczorem poznać zwycięzcę najpiękniejszego. Co więcej dzieci mogły spędzić czas na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinie, a dorośli mieli okazję zapoznać się ofertami regionalnych przedsiębiorców przy specjalnie wyznaczonych do tego celu stoiskach.

Radio Zet Gold zadbało również o atrakcje dla najmłodszych uczestników imprezy. Wraz z rodzicami każde dziecko, miało okazję wykonać samodzielnie bądź z pomocą animatorów, ramkę na wakacyjne zdjęcie. Młodsze dzieci, kolorami wypełniały świat bajkowych postaci. W strefie z kolorowankami i kartonowym domkiem XXL – nasza animatorka przy pomocy kredek do twarzy, uśmiechu i nutki cierpliwości w magiczny zamieniała sposób twarze dzieci i ich rodziców.  Strefa relaksu z wygodnymi leżakami i muzyką prosto z radiowej anteny to kolejne miejsce, które cieszyło się sporym zainteresowaniem. Po wykonaniu własnoręcznej ramki, pomalowaniu twarzy i nauką przy strefie ze szkolnymi tablicami przyszedł czas na odpoczynek przy zdrowej, owocowej przekąsce.

Więcej: