Premiera płyty "Some Of My Favs LIVE" Asi Czajkowskiej-Zoń

Premiera płyty "Some Of My Favs LIVE" Asi Czajkowskiej-Zoń

W poniedziałek, 29 czerwca, w Hard Rock Pubie Pamela będzie można posłuchać premierowo utworów z długo oczekiwanej koncertowej płyty Asi Czajkowskiej-Zoń "Some of my favs LIVE". 

Wydarzenie uświetni otwarcie wystawy fotograficznej Agaty Jankowskiej oraz koncert, w trakcie którego wystąpią: Rafał Zwierzak Zieliński (solo), Asia Czajkowska-Zoń z zespołem oraz grupa Los Angeles Trio. Dobór artystów na ten wyjątkowy koncert jest nieprzypadkowy. Artystów łączy wcześniejsza współpraca w ramach różnych projektów muzycznych. Można się więc spodziewać, iż występ "muzycznych przyjaciół" w Hard Rock Pubie Pamela wygeneruje wiele ciekawych sytuacji scenicznych. Warta odnotowania jest scenografia koncertu, którą będą stanowić zaprezentowane w ramach wystawy autorskiej zdjęcia Agaty Jankowskiej, wykonane w czasie niedawnego koncertu Asi Czajkowskiej-Zoń w londyńskim klubie Jazz Cafe POSK. Asia Czajkowska - Zoń w rozmowie z Marią Marcinkowską opowiedziała o pracach nad płytą i zaprosiła na poniedziałkowy koncert:

- - : - - / - - : - -

Koncert rozpocznie się o 18.30, wstęp jest wolny. Wydarzenie poleca Radio ZET Gold.W popołudniowym programie "Przebojem po okolicy" na 92,8 FM będzie można również zdobyć płytę "Some of my favs LIVE" z autografem artystki.

Więcej: