Poranki w Kinie Helios w Dąbrowie Górniczej

Poranki w Kinie Helios w Dąbrowie Górniczej

26 lutego w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej odbędzie premiera kinowa 2 najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera.

Plany w gruzach
Wielka niespodzianka dla Boba
oraz 4 najlepsze - wybrane przez Was - odcinki z 20 sezonu Boba Budowniczego:

Zagadka piramidy
Pływające śmieci
Gdzie jest Kicia?
Żart spychacza

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob! Damy radę? Tak, damy radę!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Ceny biletów:
Na seanse z cyklu Zimowe Poranki z Bobem Budowniczym w Kinach Helios bilet wstępu kosztuje 15 zł dla każdego uczestnika.

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami: Przygody Słoniczki Elli 12 marca o godzinie 10:30!na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami 26 lutego o godzinie 10:30!

Więcej: