Początek wakacji na radiową nutę

Początek wakacji na radiową nutę

Tuż po zakończeniu roku szkolnego, 27 czerwca w sobotę, dzieci będą mogły świętować początek długo wyczekiwanych wakacji. Dla wszystkich małych i dużych amatorów wrażeń przygotowano moc atrakcji w klimacie radiowym i nie tylko!

Główną atrakcją będzie mini-studio radiowe we wrocławskim Centrum Handlowym Borek. Reporter Radia ZET Gold od godziny 11.00 do 17.00 będzie przeprowadzał wywiady z dziećmi. Każde z nich będzie mogło poczuć się jak prawdziwa gwiazda radiowa! Szczególną atrakcję będzie to, że niektóre dzieci będą miały okazje pojawić się na antenie radia. Najciekawsze i najbardziej zabawne wypowiedzi dzieci zostaną umieszczone również na stroniewww.zetgold.pl.

Animatorzy wprowadzą wszystkie dzieci w wakacyjny klimat. Odbędą się warsztaty plastyczne - każde chętne dziecko będzie mogło pod okiem animatorów stworzyć pracę "Moje wymarzone wakacje" z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Szczególną radość powinno przynieść też własnoręcznie ozdabianie ramek na zdjęcia z wakacji oraz mini-szkolenia „Mały Podróżnik na medal”. Podczas tych mini-zajęć, dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie pojechać i bawić się na wakacjach. Nie zabraknie również słodkich upominków dla najmłodszych i wyjątkowych niespodzianek.

Baw się razem z nami w wakacyjnym klimacie! Przyjdź 27 czerwca do CH Borek i powitaj lato!

CH Borek, Aleja J. Hallera 52

27 czerwca, sobota

godz. 11.00 - 17.00

 

Na wydarzenie zaprasza Radio ZET Gold oraz portal informacyjno-rozrywkowy czasdzieci.pl 

Więcej: