Po raz w pierwszy w Płocku - rusza akcja "Płock za pół ceny"!

Po raz w pierwszy w Płocku - rusza akcja "Płock za pół ceny"! mat. prasowe

Znana i popularna w wielu miastach akcja dociera w tym roku po raz pierwszy do Płocka. W czasie weekendu 9-11 września 2016 roku najlepsze płockie hotele, restauracje, kawiarnie, puby, sklepy, usługi, instytucje kulturalne i sportowe oraz miejsca rozrywki obniżą swoje ceny o 50%.

"Płock za pół ceny" ma na celu promocję miasta jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, idealnego na weekendowy lub dłuższy pobyt.Celem akcji jest również integracja społeczności lokalnej i zachęcenie mieszkańców Płocka i okolic do korzystania z ciekawych propozycji przygotowanych w ramach akcji: degustacji w restauracjach i kawiarniach, spędzenia miło czasu z całą rodziną na rozrywkach oferowanych przez punkty uczestniczące w akcji lub odwiedzenia do tej pory nieznanych miejsc w na terenie Płocka i okolic.Listę punktów biorących udział w akcji można znaleźć na www.plockzapolceny.pl.

Akcja „Płock za pół ceny” będzie trwać 9-11.09.2016 r. w godzinach otwarcia obiektów biorących udział w akcji. Partnerskie punkty akcji będą oznaczone specjalnymi plakatami - z łatwością znajdziesz je na mapie Płocka. Akcja skierowana jest do mieszkańców Płocka oraz turystów z całej Polski.

Organizatorami akcji jest Miasto Płock i Radio ZET Gold.

Współorganizatorzy: Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna

Więcej: