Od 7 do 9 października wszystkie drogi prowadzą do Torunia

Od 7 do 9 października wszystkie drogi prowadzą do Torunia

Toruń za pół ceny to znana i popularna akcja, która odbywa się w grodzie Kopernika dwa razy do roku. Na ten czas miasto opanowują rabaty -50% w restauracjach, kawiarniach, hotelach, sklepach, instytucjach kulturalnych, rozrywkowych i nie tylko. W tym roku jesienna edycja akcji wyjątkowo odbywa się na początku października, a nie pod koniec września. Ma to przedłużyć sezon turystyczny i zachęcić turystów do tłumnego zjechania w tym czasie do miasta pierników oraz sprawić, że studenci, przyjeżdżający do Torunia właśnie w październiku, mogli również skorzystać z promocji, zapoznając się w ten sposób z miastem.

Podobnie jak w latach ubiegłych o przebiegu akcji informować będzie przez cały weekend Radio ZET Gold, które relacjonuje przebieg akcji na swojej antenie od piątku do niedzieli. Na 92,8 fm usłyszeć będzie można informacje o codziennych atrakcjach, wywiady i rozmowy w partnerami wydarzenia oraz samymi uczestnikami akcji (mieszkańcami Torunia oraz turystami).

Jedenasta edycja akcji organizowanej przez Miasto Toruń i Radio ZET Gold, która na pewno zapamiętana będzie jako wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy udało zbliżyć się do liczby 200 partnerów akcji, co potwierdza, że decyzja o przesunięciu terminu była bardzo trafiona.

Uczestnicy akcji jak zwykle reprezentują różne kategorie takie jak: gastronomia, kultura, rozrywka, zakupy, rekreacja itp.

Pełną listę ofert ze szczegółami znaleźć można na www.torun-za-pol-ceny.pl

Jeszcze przed początkiem akcji warto polubić stronę Toruń za pół ceny na Facebooku: https://www.facebook.com/TorunZaPolCeny/ i dołączyć do wydarzenia Toruń za pół ceny jesień 2016. Organizatorzy prowadzą tam liczne konkursy związane z akcją i dzielą się wszystkimi ciekawostkami, w których wygrać można między innymi zaproszenia do Naleśnikarni Manekin, zaproszenia na koncerty Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, vouchery do Studio Urody Lalen oraz nagrody od Vizarro Moda Męska.

Partnerami akcji są Moja Starówk@, Lokalna Organizacja Turystyczna, Ośrodek Informacji Turystycznej w Toruniu, Atrium Copernicus, ReSpoti.com, MiasteczkoPromocji.pl oraz Manekin. 

Sponsorem relacji z akcji jest Centrum Handlowe Kometa.

Organizatorami akcji Toruń za pól ceny są Miasto Toruń i Radio ZET Gold.

Więcej: