Night Of The Proms w Atlas Arenie w Łodzi 12 marca 2016 roku

Night Of The Proms w Atlas Arenie w Łodzi 12 marca 2016 roku

Na scenie świetni wokaliści: Zucchero, Lisa Stansfield, Simple Minds, Blue Cafe, John Miles i Jennifer Pike. Obok nich orkiestra symfoniczna oraz chór. 

To trzymające w napięciu muzyczne show z udziałem gwiazd, perfekcyjnie wyreżyserowane, dopełnione super nowoczesną techniką oświetleniową i nagłośnieniową. NIGHT OF THE PROMS dziś to nie tylko koncert znanych i lubianych artystów. To również rozpoznawalna w Europie marka sama w sobie. Na widowni tego fenomenalnego muzycznego widowiska zasiadają wielopokoleniowe rodziny, które dzięki odpowiednio dobranemu repertuarowi w każdym koncercie odnajdują propozycje skrojone na ich gust i muzyczne zamiłowania. Każdy spektakl wyzwala wśród widzów energię i radość. To sprawiło, że NIGHT OF THE PROMS zyskało miłośników, podążających za projektem po całej Europie.

Fuzja muzyki klasycznej i popowych przebojów z cyklu „Night Of The Proms” od 30 lat cieszy się popularnością w Europie. W Polsce odbędzie się po raz trzeci – 12 marca 2016 r. w łódzkiej Atlas Arenie. 

Więcej: