Młodość to stan ducha - wyjątkowa sesja fotograficzna dla seniorów w Toruniu

Młodość to stan ducha - wyjątkowa sesja fotograficzna dla seniorów w Toruniu

Masz 65 lat i więcej? Możesz uczestniczyć w wyjątkowym projekcie "Młodość to stan ducha" organizowanym przez Fundację na rzecz integracji międzypokoleniowej i dobrego życia seniorów "ŁĄCZYMY POKOLENIA". 

W dniach 19-20 listopada zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 65 roku życia do udziału w wyjątkowej sesji fotograficznej w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu. Projekt powstaje we współpracy ze znanym fotografem Jackiem Kutybą z Jacek Kutyba Photography. Każdy senior, który zjawi się w tych dniach w MCSM przy ul. Łokietka 3 zostanie sfotografowany przez profesjonalnego fotografa, a wykonane w ten sposób zdjęcia zaprezentowane zostaną na specjalnym wernisażu w MCSM.

Wystawa będzie dostępna dla wszystkich zwiedzających od początku grudnia do końca 2015 roku.

Dodatkowo wybrane z sesji 12 zdjęć ukaże się w wyjątkowym kalendarzu "Młodość to stan ducha", którego dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na realizowanie marzeń toruńskich seniorów. Kalendarz będzie prezentowany podczas Dnia Babci i Dziadka w dniach 22-23 stycznia 2016 roku w Centrum Handlowo Rozrywkowym Plaza.

Sesje odbywają się od godziny 10.00 do 17.00 w czwartek i piątek na parterze budynku MCSM w Toruniu ul. Łokietka 3 w Toruniu.

Zainteresowane osoby powinny przynieść ze sobą dowód osobisty oraz białą koszulę - do wykonania zdjęcia na potrzeby sesji.

Nie są wymagane zapisy.Kontakt z organizatorem: Anna Nowak z Fundacji Łączymy Pokolenia: tel. 512 390 244

Mail do fundacji: fundacja@laczymypokolenia.org

http://www.laczymypokolenia.org/

Pokażmy wszystkim, że MŁODOŚĆ to STAN DUCHA, a nie metryka!

Patronem medialnym projektu Młodość to stan ducha jest Radio ZET Gold

Więcej: