Mikołajki na łyżwach we Wrocławiu

Mikołajki na łyżwach we Wrocławiu

6 grudnia na lodowisku przy Hali Stulecia wszyscy chętni mogli świętować dzień św. Mikołaja na sportowo. Na łyżwiarzy - tych małych i dużych, czekały liczne zabawy i konkursy oraz dawka pozytywnej muzyki od Radia ZET Gold.

W niedzielę 6 grudnia od godz. 12:00 do 19:00 można było uczestniczyć w rozmaitych grach i konkursach organizowanych na lodowisku przy Hali Stulecia jak np. przeciąganie liny, mini hokej oraz inne konkurencje sportowe. Ekipa Radia ZET Gold przygotowała również muzyczne quizy - sprawdzaliśmy czy Wrocławianie pamiętają największe przeboje wszech czasów lat 60,70,80. Na wszystkich, którzy poprawnie odpowiadali na pytania czekały między innymi płyty i koszulki.
Najmłodsi otrzymywali darmowe wskazówki profesjonalnych instruktorów jazdy, a wszystko przy specjalnej, świątecznej oprawie muzycznej Radia ZET Gold. W tym wyjątkowym dniu Mikołaj częstował wszystkich łyżwiarzy słodkościami. Na lodowisku, do wspólnej zabawy zachęcał „High Five”, czyli oficjalna maskotka zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016, które odbędą się m.in. we wrocławskiej Hali Stulecia już w styczniu. Niektórym udało się wygrać bilety na Christmas Cup, czyli na grudniowe mecze.
Wszystkim atrakcjom przez cały dzień przypatrywała się reporterka Radia ZET Gold, która przygotowała kilka relacji.

- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -
- - : - - / - - : - -

Zachęcamy do ich wysłuchania!Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć.

Więcej: