Lato z Bobem Budowniczym

Lato z Bobem Budowniczym

Specjalnie dla Was w wybrane niedziele, Kino Helios w Dąbrowie Górniczej, wyświetli pokazy filmów z Bobem Budowniczym.

W niedzielę 2 lipca pokażemy zestaw „Zwierzęta i Zoo":

  • Dźwig na tropie żyrafy
  • Koty i psy
  • Spychacz na lodzie
  • Ścieżka zdrowia
  • Podaj paczkę
  • Niesforne pingwiny

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob! Damy radę? Tak, damy radę!

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy razem z Doświadczalnią na pokaz "Chemiczny kameleon"!

W trakcie pokazu przeniesiemy do prawdziwego laboratorium i wcielimy się w rolę szalonego naukowca. Używając prawdziwego sprzętu laboratoryjnego wykonamy serię zwariowanych eksperymentów chemicznych. Wykonamy kolorowe doświadczenia, będziemy obserwować zmiany barw, wytworzymy pianowego węża i nadmuchamy balony chemicznym sposobem.

Zapraszamy wszystkich małych i dużych do udziału w zabawie!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Więcej: