Lato ZET i Dwójki: Zapraszamy do Strefy Gold w Toruniu!

Lato ZET i Dwójki: Zapraszamy do Strefy Gold w Toruniu! Radio ZET

Już w najbliższą niedzielę (12 lipca) w Toruniu odbędzie się koncert Lato ZET i Dwójki. Na scenie zaprezentują się największe gwiazdy polskiej muzyki: Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży czy zespół Bracia. Artystów będzie można spotkać w specjalnie przygotowanej Strefie Gold!

Koncerty Lato ZET i Dwójki cieszą się olbrzymią popularnością. W najbliższą niedzielę zagramy w Toruniu na tamtejszej Motoarenie.

Gwiazdy Lato ZET i Dwójki 

Wystąpią najlepsi polscy artyści: Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Kasia Cerekwicka, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, zespół Bracia, Brathanki, Papa D, Natalia Szroeder i Agnieszka Twardowska (znana z programu „The Voice of Poland”). Koncert poprowadzą Tomasz Kammel (TVP 2), Damian Michałowski i Kamil Nosel (Radio ZET).

Strefa Gold w Toruniu

Z tej okazji na parkingu przy Motoarenie powstanie specjalna Strefa Gold, w której na wszystkich czekać będzie sporo atrakcji. Przygotowany zostanie plac zabaw dla dzieci, zobaczymy też pokazy rycerskie. W naszej Strefie będzie też można spotkać zawodników KS Toruń oraz gwiazdy koncertu!

Chcesz spotkać swojego ulubionego artystę? Przyjdź koniecznie do Strefy Gold! Zapraszamy wszystkich już od 15:00!

Transmisja koncertu Lato ZET i Dwójki rozpocznie się o godz. 20:05 w Radiu ZET i TVP 2.

Więcej: