Kulinarnie i muzycznie we Wrocławiu, czyli Vegan Machine 3

Kulinarnie i muzycznie we Wrocławiu, czyli Vegan Machine 3

11 czerwca na Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu odbędzie się kolejna już edycja festiwalu kulinarno-muzycznego Vegan Machine!

Na Świebodzkim Targu Kultury na odwiedzających czekają pokazy gotowania mistrzów kuchni, degustacje ekologicznych i wegańskich produktów oraz promocje organicznych kosmetyków. Chętni będą mogli poćwiczyć wspólnie jogę lub wysłuchać wykładów o zdrowym trybie życia.

- Kuchnia roślinna to trend, który dotarł także do nas. Dzięki takiej diecie możemy dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem – tłumaczy Katarzyna Gubała z magazynu „SlowlyVeggie”. - Podczas pokazów gotowania zadbamy o podniebienia naszych gości i obiecujemy, że nikt nie wyjdzie z nich głodny.

Dworzec Świebodzki to fantastyczne miejsce, które świetnie wkomponowało się w kulturalną mapę Wrocławia. Tym razem będą na nim gościć ludzie ze świata muzyki i kulinariów. Ważnym aspektem imprezy jest także targowisko ekologiczne z dobrej jakości produktami oraz wegańską żywnością, które rokrocznie przyciąga tysiące zainteresowanych osób. Swoją obecność zapowiedziało kilkudziesięciu wystawców z całej Polski. Organizatorzy podczas trwania festiwalu planują także aukcję przedmiotów na rzecz schroniska dla zwierząt.

Na imprezę zaprasza Radio ZET Gold - patron medialny wydarzenia.

Więcej na stronie wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1593856447608516/

Więcej: