Kto wygra EURO 2016? [SONDA]

Kto wygra EURO 2016? [SONDA] pixabay.com

Od poniedziałku (6 czerwca) do piątku (10 czerwca) na naszej stronie internetowej możesz głosować na zespoły, które według Ciebie mają największe szanse na zwycięstwo w Mistrzostwach Europy w Piłkę Nożną 2016. Weź udział w sondzie i wytypuj, drużynę, która zostanie mistrzem.

Już w piątek 10 czerwca meczem Francji i Rumunii zostanie zainaugurowane EURO 2016. W rozgrywkach wezmą udział 24 reprezentacje. A kto ma największe szanse na wygraną? Która drużyna jest najmocniejsza? Zagłosuj w naszej sondzie!

Kto wygra EURO 2016?

Zespoły zostały podzielone na sześć grupy. Polska (grupa C) swój pierwszy mecz rozegra 12 czerwca z Irlandią Północną. Następnie 16 czerwca zmierzy się z Niemcami, a 21 czerwca z Ukrainą. Do 1/8 finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery, które zajęły 3. miejsca i zdobyły najwięcej punktów. Ćwierćfinały zostaną rozegrane od 30 czerwca do 3 lipca, a półfinały w dniach 6 i 7 lipca. O tym, kto zostanie mistrzem Europy, przekonamy się w wielkim finale w niedzielę 10 lipca.

Kto według Was ma największe szanse na wygraną?

Więcej: