Koncert charytatywny "GRAMY RAZEM DLA DZIECI" w New York

Koncert charytatywny "GRAMY RAZEM DLA DZIECI"  w New York

Celem koncertu jest zebranie funduszy na zorganizowanie przez Fundację bezpłatnych warsztatów dla dzieci "Wokół emocji i komunikacji”, podczas których dzieciaki uczą się radzenia sobie z trudnymi emocjami, przyjaznej komunikacji z rówieśnikami i dorosłymi oraz dlaczego warto polubić siebie i jak to zrobić.

Koncert jest współorganizowany przez Fundację Instytut Spraw Rodziny. www.fundacjaisr.pl

28. 02.2016  (niedziela)

Start godz. 18:00

ZAGRAJĄ:

LANDSZAFT

Zespół muzyczny założony w 2013 roku przez wokalistkę Justynę Mańkę i basistę Łukasza Zaorskiego-Sikorę. W tym samym roku skład został uzupełniony o wiolonczelistkę Sarę Rogowską i perkusistę Janusza Szczepakowskiego. Zespół od początku konsekwentnie porusza się poza jakąkolwiek systematyką gatunkową, czyniąc wartość z trudności zakwalifikowania swojej muzyki.

ORIGAMI BAND

Zespół Origami to brutalbigbitowa formacja z Łodzi, która w kuriozalny sposób łączy tradycję regresywnego rocka z banalnymi melodiami typowymi dla miejskiego folku. Chłopaki ewidentnie nie potrafią grać na gitarach, ale grają na nich bardzo głośno. Formacja używa fatalnych, kupionych okazyjnie (nieudane prezenty komunijne) wzmacniaczy, które brzmią po prostu paskudnie. Na uwagę zasługują: niezamierzona arytmia obecna w grze perkusisty oraz nieznośne, kozie vibrato wokalisty. Co ważne, w warstwie tekstowej pojawia się wiele kompletnie niezrozumiałych paraboli alegorii w transgresjach metafor. Dlatego też, wszystko wskazuje na to, że Zespół Origami jest skazany na spektakularną entropię.

Więcej: