Kino Helios Sosnowiec zaprasza na musical w reżyserii Agnieszki Glińskiej pt. „#WszystkoGra”

Kino Helios Sosnowiec zaprasza na musical w reżyserii Agnieszki Glińskiej pt. „#WszystkoGra” mat. prasowe

Kino Helios Sosnowiec zaprasza Państwa 6 października w ramach projektu ,,Kultura Dostępna’’ na  polski musical w reżyserii Agnieszki Glińskiej pt. „#WszystkoGra”

#WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia.

Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć? W niezwykłej historii o miłości partnerują im Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski. Reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara® Pawła Edelmana gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Wszystko to w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach.

Niezapomniane melodie i doskonałe teksty najlepszych autorów – od Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love. Nowy blask tych przebojów podkreślą najlepsi tancerze w porywających choreografiach Agustina Egurroli.

Więcej: