Jary Oz & Support Navigator w New York

Jary Oz &  Support Navigator w New York

20. 03.2016 (niedziela)

Start godz. 20:00

JARY OZ to powołana do życia na przełomie 2013 i 2014 roku formacja Krzysztofa Jaryczewskiego. JARY to lider, założyciel i wokalista występującego w początkach lat osiemdziesiątych zespołu ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Krzysztof Jary Jaryczewski założył z Jarkiem Szlagowskim ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Dołączył do nich Wojtek Łuczaj-Pogorzelski. Jaryczewski nagrał z zespołem dwie najważniejsze płyty „Oddział Zamknięty” i „Reda Nocą”. Był charyzmatycznym wokalistą, autorem większości muzyki i praktycznie wszystkich tekstów, takich jak: Party, Obudź się, Ich marzenia, Ten wasz świat, Odmienić los, Andzia Pech czy Pokusy. Debiut to piosenki, które na stałe wpisały się do historii polskiego Rocka.

JARY OZ to powrót do najlepszego okresu ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO. Wspomagają go w tym dwaj bardzo ważni członkowie” starego ODDZIAŁU”. Krzysztof Zawadka przez lata gitarzysta ODDZIAŁU. Nagrał z zespołem cztery płyty. Zbyszek Bieniak w latach 80-tych przez trzy lata był wokalistą ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO. Oprócz nich Jary do zespołu zwerbował współpracującego z nim od lat w formacji JARY BAND basistę Andrzeja Potęgę perkusistę i Michała Kłopockiego.

http://www.jaryoz.com/

Support NAVIGATOR Zespół założony w 2010 r. przez Stanisława Goca i Zbyszka Staniszewskiego (prywatnie bracia). Często skrajne preferencje muzyczne i szukanie wypadkowej według założycieli zespołu to najlepsza droga do kształtowania własnego stylu muzycznego, który ma odzwierciedlać nas samych – bo najbardziej liczą się emocje, a dobre utwory to te, obok których nie można przejść obojętnie. Tylko prawdziwy przekaz wypływający z wnętrza tworzącego poruszy słuchacza, a na tym członkom zespołu głównie zależy. Każdy z nich dodaje do utworów własną nutę energetyczną, co składa się na mocno dynamiczne brzmienie, które dobrze wpisuje się w rockowy/hardrockowy klimat preferowany przez chłopaków. Pierwszy singiel „Bastion” został nagrany w 2013 r., w tym samym czasie powstały kolejne utwory: „Długie lata”, „Los”, „Opuszczony”, „Ostatnie słowa”.

Bilety w cenie 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu

Więcej: