„JaKobieta” - specjalny wieczór tylko dla kobiet 19 listopada w Toruniu

„JaKobieta” - specjalny wieczór tylko dla kobiet 19 listopada w Toruniu

19 listopada zapraszamy na drugi specjalny wieczór tylko dla kobiet – „JaKobieta”. W trakcie trzygodzinnego spotkania na kobiety będzie czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i firmę Pollena Ewa. 

W czwartkowy wieczór (godz. 18:00-21:00) każda z uczestniczek będzie miała okazję do wzięcia udziału w warsztatach, na których stworzy kosmetyk czerpany z darów natury. Pod okiem technologów z Polleny Ewy powstaną, m.in. kremy z ekstraktami naturalnymi, a specjaliści z CNMW na zajęciach pokażą jak stworzyć własną kompozycję zapachową oraz spersonalizowane mydełko. Wszystkie samodzielnie stworzone kosmetyki panie zabiorą ze sobą do domu. Ponadto, Pollena Ewa przygotowała badanie typu skóry, po którego analizie każda kobieta otrzyma optymalny kosmetyk.

Spotkania ze specjalistami

Ze zdrowiem nieodłącznie wiąże się kondycja fizyczna. W związku z tym na wydarzeniu będą obecni dietetycy i trenerzy personalni. Uczestniczki będą mogły zaczerpnąć porady i porozmawiać z fachowcami od sprawności fizycznej, dobrać odpowiednie ćwiczenia do stanu zdrowia, kondycji, wieku i trybu życia, sprawdzić skład masy ciała oraz dowiedzą się czym jest zdrowe żywienie i jak dobrać dietę.

Młyn Cafe

Wieczór w Młynie Wiedzy będzie świetną okazją do wysłuchania wywiadów z dermatologiem, chirurgiem oraz ziołoznawcą, a dodatkowo w Młyn Cafe panie będą mogły przy kawie i zdrowych przekąskach porozmawiać ze specjalistami o nurtujących je problemach.

W specjalnym kąciku kosmetycznym będzie można dobrać odpowiedni makijaż i stosowne zabiegi kosmetyczne do rodzaju skóry i typu urody oraz kreatywny kącik, gdzie panie wykonają niespotykane i jedyne w swoim rodzaju bransoletki.

Głównym celem projektu jest: upowszechnienie wiedzy o kosmetykach i perfumach, zapoznanie z technologią ich wytwarzania, uświadomienie istoty utrzymania skóry w dobrej kondycji, podkreślenie wpływu wyboru kosmetyków na stan skóry, zaznaczenie istoty prowadzenia zdrowego trybu życia, wspieranie akcji profilaktycznych przeciwko różnym chorobom oraz integracja środowiska kobiet.

Bilety można kupić przez elektroniczny system sprzedaży.

Patronem medialnym projektu jest Radio ZET Gold

Więcej: