JaKobieta - specjalny wieczór tylko dla kobiet

JaKobieta - specjalny wieczór tylko dla kobiet

Warsztaty kosmetyczne i perfumiarskie, badanie typu skóry, spotkania z ekspertami ds. urody, pielęgnacji oraz zdrowia – to tylko część atrakcji przygotowanych przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i firmę POLLENA EWA podczas specjalnych, dedykowanych wyłącznie kobietom, wieczorów „JaKobieta”.

Pierwsze spotkanie odbyło się 17 września, na kolejne zapraszamy już wkrótce - 19 listopada. Głównym tematem wydarzenia będzie zdrowie i uroda. Młyn Wiedzy i POLLENA EWA przygotowali specjalne zajęcia i spotkania, dzięki którym panie będą mogły zgłębić wiedzę z zakresu kosmetologii, sposobów wytwarzania kosmetyków i perfum, poznają również wpływ ich składników na organizm.Głównym celem projektu Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i POLLENA EWA jest: upowszechnienie wiedzy o kosmetykach, zapoznanie z technologią ich wytwarzania, uświadomienie istoty utrzymania skóry w dobrej kondycji, podkreślenie wpływu wyboru kosmetyków na stan skóry, integracja środowiska kobiet.

Patronem medialnym wieczorów JaKobieta jest Radio ZET Gold 92,8 fm.

O atrakcjach czekających na Panie podczas warsztatów opowiada Prezes firmy POLLENA EWA Cezary Bijak oraz Agnieszka Woźniak z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy:

- - : - - / - - : - -

Więcej: