Gwiazdy na urodzinach projektu „Zadbaj o swoje serce”

Gwiazdy na urodzinach projektu „Zadbaj o swoje serce”

16 października w gliwickiej Europie Centralnej będziemy świętować 10 urodziny projektu profilaktycznego pod hasłem „Zadbaj o swoje serce”. Urodzinowy tort pokroi Lucjan Czerny a o dobry humor najmłodszych zadbają Siostry Wajs i Stonoga. Będzie można także spotkać znane z ekranów gwiazdy i mistrzów sportu, którzy w tym dniu będą wspierali ideę profilaktyki kardiologicznej.

Od równo 10 lat specjaliści skupieni wokół projektu „Zadbaj o swoje serce” podróżują po Polsce bezpłatnie badając Polaków. W tym czasie odwiedzili centra handlowe zlokalizowane w 70 polskich miastach. Przeprowadzili  300 akcji i przebadali ponad 40 tysięcy osób. 16 października w gliwickiej Europie Centralnej odbędzie się jubileuszowy event, podczas którego będziecie mogli nie tylko sprawdzić stan swojego zdrowia, ale także skorzystać z innych atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Wszystko dostępne „od ręki”, za darmo i bez konieczności posiadania skierowania.

Tradycyjnie już godziny 10.00 do 18.00 uczestnicy będą mogli wykonać między innymi badanie EKG, pomiar cholesterolu, glukozy, ciśnienia, BMI czy analizę składu ciała. Otrzymane wyniki na miejscu będzie można skonsultować z lekarzami w dwóch niezależnych gabinetach lekarskich, a także z dietetykiem i trenerem sportowym. – Wszystkich uczestników zapraszamy także na godzinę 13.00, kiedy oficjalnie zdmuchniemy urodzinowe świeczki, pokroimy tort i wspólnie będziemy mogli świętować jubileusz akcji – zachęca Kamila Krzak, Manager Projektu.

Głównym Partnerem tegorocznej kampanii „Zadbaj o swoje serce” jest firma VP Valeant Sp. z o.o., Sp. j. odpowiedzialna za promocję leku Cardiopirin, w zakresie konsultacji dietetycznych projekt wspiera Naturhouse, lider światowy w zakresie reedukacji żywieniowej, a o dobrą formę uczestników projektu zadba Technogym – producent sprzętu sportowego i partner Strefy Aktywnego Serca.

Więcej: