Gnomicon

Gnomicon

W tym roku, po raz szósty odbędzie się Gnomicon, impreza przeznaczona dla każdego, który chciałby zagrać w gry bez prądu.

Miejsce: Hotel Orle Gniazdo w Szczyrku

Data: 13-15 Maja 2016 roku

Czym jest Gnomicon?

Jest to impreza, która ma na celu promowanie alternatywnego sposobu spędzania czasu, czyli szeroko rozumianej rozrywki "bez prądu”. Gry planszowe, bo o nich tu mowa, stają się coraz bardziej popularne nie tylko w Polsce ale również na całym świecie. Przekonaj się czemu setki osób przyjeżdżają właśnie do Szczyrku na największą imprezę Gier "Bez Prądu" w Polsce! Weź udział w świetnej zabawie przez cały weekend!

Najważniejsze informacje:

- Wstęp wolny, tak, to prawda, za wejście na teren imprezy nie musisz nic zapłacić!

- Czy mogę przyjść jeżeli nie grałem wcześniej w gry planszowe? Oczywiście, że tak, jest to najlepszy sposób aby zacząć przygodę z tym niesamowitym hobby. Znajdź nas na terenie hotelu i poproś o pomoc, fachowa obsługa i pomocnicy chętnie wytłumaczą Ci zasady oraz wybiorą grę odpowiednią dla Ciebie!

- Nagrody, zagraj z nami i wygraj fantastyczne gry ufundowane przez największe wydawnictwa w Polsce!

- Turnieje, chcesz sprawdzić się z innymi graczami i zawodnikami z całej Polski i Europy? Świetnie, przygotowaliśmy blisko 30 różnych zawodów i konkurencji – wybierz, które z nich są dla ciebie najciekawsze i zdobądź wieczną chwałę!

Ponadto na Gnomiconie

- nauka gry, przed każdym turniejem spotkaj się z obsługą imprezy aby zapoznać się z zasadami wybranej gry,

- warsztaty modelarskie, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o malowaniu modeli? Świetnie, albowiem przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie spotkanie i zajęcia z jedną z najbardziej utalentowanych Polskich artystek,

- pokazy Gwiezdnych Wojen, kostiumy z filmów i możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z największymi bohaterami sagi.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej: