Free&Fun Drive - motoryzacyjne święto dla fundacji charytatywnej

Free&Fun Drive - motoryzacyjne święto dla fundacji charytatywnej Materiały prasowe

Drive Position przy współpracy z agencją Solvay Company organizuje wielkie święto motoryzacyjne, które z pewnością zadowoli wszystkich fanów czterech kółek. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla Fundacji “Dr Clown”.

Uczestnicy eventu będą mieli okazję być świadkami i uczestnikami pasjonujących wydarzeń. Organizatorzy zapewniają dużą dawkę emocji dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w m.in. turnieju kartingowym, czy rozgrywkach 4x4 samochodami marki Nissan. Przewidziano również konkurencje sprawnościowe na pojazdach typu “Polaris” oraz Swincar 4x4. Dla spragnionych jeszcze większej dawki adrenaliny, czekać będą pokazy motocross’owego freestyle’u.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Na torze off-road’owym pojawią się dwa potężne modele Nissana - Navara oraz Xtrail, natomiast gwiazdą eventu będzie nowa Micra, która tego dnia zamieni się w nowoczesnego gokarta ścigając się na torze kartingowym. Na wszystkich, którzy tego dnia będą uczestniczyli w evencie, będzie czekać bogata strefa zabaw i animacji dla dzieci oraz strefa gastronomiczna. Wieczór zostanie zwieńczony transmisją meczu Polska-Rumunia.

Możesz pomóc, wystarczy przyjść!

Event odbędzie się 10 czerwca w Sękocinie Starym na ulicy Granicznej 15 (tor offroad’owy Drive Position). Impreza zaplanowana jest w godzinach od 12 do 23. Wstęp jest całkowicie bezpłatny, a cały dochód jaki uda się zgromadzić w trakcie wydarzenia, będzie przeznaczony dla Fundacji “Dr Clown”, której misją jest leczenie chorych uśmiechem. Patronat nad całym wydarzeniem objęło Radio Zet Gold, a partnerem motoryzacyjnym jest Nissan Zaborowski.

Tegoroczna impreza Free&Fun Drive jest pierwszą edycją z tego cyklu, jednak organizatorzy zapowiedzieli kolejną już za rok. Wydarzenie jest częścią dorocznego Festiwalu Uśmiechu.

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/366278580440221/?fref=ts oraz u organizatorów.

Więcej: