Filmowy Poranek w Kinie Helios

Filmowy Poranek w Kinie Helios

Kolejny seans Filmowego Poranka w Kinie Helios w Dąbrowie Górniczej już wkrótce!

W niedzielę 22 maja o godzinie 10:30 zapraszamy na zestaw bajek z serii Kosmoloty.

Dla wszystkich małych kinomanów zaprezentujemy:
    Uziemieni
    Satelita Sikorka
    Całkowite zaćmienie
    Posąg sępa
    Ogród na Marsie
    Sikorka poznaje Księżyc

Przed seansem, w holu kina, animatorki z Bawialni Kubuś będą malowały buzie chętnym dzieciom oraz tworzyły zwierzątka z baloników. Dodatkowo w kąciku dziecięcym nasi najmłodsi widzowie będą mogli pokolorować malowanki z wizerunkiem Heliosówki. Najpiękniejsze prace nagrodzimy wejściówkami do Bawialni Kubuś.
Projekcja filmowa poprzedzona będzie również zabawami z chustą KLANZY, które łączą w sobie wrażenia dotykowe, wzrokowe i ruch. Wprowadzą tajemnicza atmosferę , pobudzą wyobraźnię i wyzwolą pozytywne emocje.
Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *
*promocja ważna do wyczerpania zapasów.
Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła! 

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane
zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Więcej: