Filmowe Poranki w Kinie Helios

Filmowe Poranki w Kinie Helios

Zapraszamy ponownie na kolejne odcinki z serii Filmowe Poranki - Kosmoloty! W niedzielę 26 marca o godzinie 10:30 Kino Helios w Dąbrowie Górniczej zaprasza na nowy zestaw bajek z przygodami Waszych ulubionych KOSMOLOTÓW.

Dla wszystkich małych kinomanów zaprezentujemy:

Piąte koło u wozu
Lecieć z wiatrem
Być jak orzeł
W oku cyklonu
Wielkie porządki
Tajemnica mapy Marsa

Projekcję nowych Filmowych Poranków jak zwykle poprzedzą atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Już 26 marca razem z Ale Fajnie zapraszamy na słodkie spotkanie!

Czy można powiedzieć, że czekolada rośnie na drzewie?
Czy wiecie, że największa czekolada została stworzona przez brytyjską firmę Thorntons w Alfreton, 7 października 2011 roku. Rozmiar tabliczki wyniósł 4 metry długości i 4 metry szerokości, waga to 5 ton 792,5 kg!

A czy wiecie, że już 26 marca przychodząc na firmowy poranek do Kina Helios będziecie mogli skosztować czekolady, która zostanie wyprodukowana na Waszych oczach? Mniam. Będzie smacznie, pachnąco i wesoło bo kto nie lubi czekolady?

Poza tym po takiej degustacji będziemy mieć wyśmienity humor, bo przecież tak czekolada na nas działa. Przed seansem wysłuchamy również pysznej bajeczki "W czekoladowej krainie" oraz odpowiemy na czekoladowe zagadki.

Oj będzie się działo! Będzie Fajnie. Ale Fajnie!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
projekcja - zestaw bajek lub film [60-70 min]

Specyfika seansu filmowego:

dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Więcej: