Europa To My

Europa To My

Jeszcze tylko do 3 lipca wziąć udział w możesz konkursie „Europa to My” i wygrać fantastyczne nagrody. Prześlij zgłoszenie i zostań bohaterem swojej miejscowości.

Coraz mniej czasu na zgłoszenia

Tylko do 3 lipca możesz zgłaszać projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich. Na finalistów czekają atrakcyjne nagrody.

Zgłoś projekt, który zmienił na lepsze twoją okolicę. Nie ważne, czy jest to komunikacja miejska, nowa szkoła, czy inkubator przedsiębiorczości. A może sam skorzystałeś z unijnego wsparcia? Swoje historie mogą zgłaszać też osoby, które skorzystały z dofinansowywanych projektów np. szkoleń, studiów, czy prowadzą firmy z pomocą instytucji wspierających biznes itp. Codziennie otaczają nas inwestycje, które poprawiły jakość naszego życia, teraz możesz się nimi pochwalić przed całą Polską i wygrać wspaniałe nagrody.

Nagrody czekają

Na 20 finalistów czekają nowoczesne laptopy. A zwycięzca otrzyma podróż marzeń oraz dla swojej miejscowości 5 rocznych, darmowych hot-spotów, a także koncert wielkich gwiazd m.in Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacji Nieżywych Schabuff. Koncert będzie zakończeniem Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich zorganizowanego 30 sierpnia w miejscowości zwycięzcy.

Wszystkie szczegóły oraz zasady konkursu znajdziesz na stronie www.europatomy.eu i na Facebooku EuropaToMy. Możesz tam również zobaczyć, jakie projekty biorą udział w konkursie oraz zwycięzcę pierwszej edycji konkursu z 2013 r.

Pierwsi finaliści

Znamy już pierwszych dziesięciu finalistów konkursu "Europa to My". Komisja Konkursowa wybrała 10 najciekawszych zgłoszeń. Zwycięzców pierwszego etapu i wszystkie dotychczas nadesłane projekty można zobaczyć na stronie konkursu. Ale ciągle czekamy na drugą 10-tkę finalistów. Zostanie ona wybrana 6 lipca.

 

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio ZET oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej, a my serdecznie zapraszamy Was do zabawy i życzymy powodzenia!

Więcej: