Ekipa Radia ZET Gold w Polanicy-Zdroju

Ekipa Radia ZET Gold w Polanicy-Zdroju

Nadchodzi nieubłagany koniec najcieplejszej pory roku. W sobotę 3 września ekipa Radia ZET Gold razem z mieszkańcami Polanicy-Zdroju i turystami próbowała „Zatrzymać lato w sobie!” uczestnicząc w imprezie zorganizowanej przez Teatr Zdrojowy.

W słoneczną sobotę celem imprezy w Polanicy Zdroju była nie tylko próba zatrzymania lata, ale także zachęta do przeciwdziałania aktom przemocy. Pod hasłem „Więcej mocy przeciw przemocy!” scena Muszli Koncertowej zamieniła się w prawdziwą salę taneczną. Trenerzy fitness, zachęcali uczestników wydarzenia do wspólnej zabawy przy rytmicznej zumbie. Ponadto ekipa radia mogła wysłuchać koncertu muzyki hiszpańskiej, którą zaprezentował nam Moises Bethencourt, a czas umiliły nam również tancerki z zespołu Polanickie Rusałki, oraz zespół taneczny Coma, który wystąpił z choreografią tańca nowoczesnego. W trakcie imprezy, mogliśmy dowiedzieć się więcej o apiterapii, czyli o właściwościach leczniczych miodu, a także wysłuchać ciekawych rad dietetycznych.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Letnia Strefa Radia ZET Gold. Najmłodsi razem z animatorkami, tworzyli ramki na swoje wakacyjne zdjęcia. Warsztaty plastyczne były atrakcyjne nie tylko dla dzieci. Kolorowe ramki tworzyły również mamy i babcie razem ze swoimi pociechami i wnukami. W letniej Strefie Radia dzieci mogły też, stać się swoim ulubionym bohaterem bajkowym. Nasza animatorka z łatwością na dziecięcych twarzach tworzyła małe dzieła malarskie. Dzięki temu w imprezie uczestniczyły kotki, żabki a także superbohaterowie tacy jak Spidermani czy Batmani. Koordynację ruchową najmłodsi mogli poćwiczyć bawiąc się hula-hopem, łowiąc rybki, a także skacząc na skakance. Jedną z atrakcji, która zaciekawiła najmłodszych była strefa z bańkami mydlanymi. A po zabawie wśród baniek, dzieci mogły odpocząć podczas malowania papierowego domku, lub rysunków w strefie kolorowanek. Na szkolnych tablicach również powstawały ciekawe rysunki. Strefa szkolna obfitowała artystyczne obrazy tworzone nie tylko przez najmłodszych.

Po szalonej zabawie rodzice, dziadkowie wraz z pociechami mogli odpocząć radiowych na leżakach, posilając się owocową porcją witamin.

Więcej: