Dzień Dziecka w King Cross Marcelin w Poznaniu

Dzień Dziecka w King Cross Marcelin w Poznaniu

Dzień Dziecka w King Cross Marcelin w Poznaniu to festyn zabaw, wariacji i animacji! Każde dziecko, i to małe i to duże, znajdzie pole do popisu i da upust swojej wyobraźni, kreatywności i energii.  Z okazji tego specjalnego święta przygotowaliśmy masę atrakcji, które dodatkowo umili wizyta sezamkowych gości.

Do dyspozycji tych, którzy uwielbiają spędzać czas harcując na świeżym powietrzu, będą trampoliny, eurobungee, wielkie dmuchane zamki i kule wodne. Będzie można biegać, skakać i kulać się do woli. Byle tylko dopisała pogoda!

Dla tych, którzy wolą trochę spokojniejsze zabawy lub zmęczonych słońcem i ciągłymi szaleństwami, przygotujemy strefę plastyczną, gier i kreatywności. To tutaj wszystkie dzieci będą mogły udekorować muffiny, ubrudzić się farbami i połamać wszystkie kredki. Będziemy też grać w mega wielkie domino i chińczyka oraz nauczymy się robić balonowe zwierzęta.

A i też podobno nasza maskotka, Miś Marcelin, ma zamiar wziąć udział w tej wielkiej fecie. Nie zabraknie również kolorowych balonów wypełnionych helem, gadżetów, lizaków i waty cukrowej dla wszystkich!

Termin: 28-29 maja

Atrakcje na świeżym powietrzu: 10:00 – 19:00

Animacje: 12:00 – 18:00

Więcej: